LINA-SHITEN 35ari Tokë në Jezerc 07/16T

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Sot 11:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet;Toka
Hapsirë;35 ari
Adresa; Ne Jezerc
Dokumentacioni: Në rregullë
Pronar;Shqpitarë
Toka gjendet në pozicion shumë të mirë dhe ka komplet infrastrukturën.

Ndërmjetsues i autorizuar:Agjensioni LINA
Adresa: Rr,,e Reqakut" afër ETC
Kontakti:tel/viber:(+377)044/106-626 dhe 044/172-626
Adress,elkt;lina_banesa@hotmail.com


I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim