LINA SHITEN 64ARI TOKE NE PRELEZ TE JERLIVE 53/16T

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Sot 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet ; Toka
Hapësirë: 64 ari
Adresa: Prelez i Jerlive
Infrastruktura: Rrugë,rrymë dhe kanalizim
Pronari:Shqiptarë dhe dokumentacioni shqiptarë
Toka është shumë e përshtatëshme për vendbanim.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr A.Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim