LINA SHITEN 69ARI RRETH MAGJISTRALES FR-PR 32/16T

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet:Toka
Hapësirë: 69 ari
Adresa: magjistrale Ferizaj-Prishtinë
Dokumentacioni: Pronari Shqiptarë dhe me dokumentacion në rregullë.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr e Reqakut" afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim