LINA SHITEN 9ARI PER VILLA NE JEZERC+INFRASTRUK 18

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: agjensioni ,,LINA,, Dje 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet:Parcela
Hapësirë :9 ari
Adresa:Në Jezerc
Infrastruktura:e kompletuarë me rrugë,rrymë dhe ujë.
Dokumentacioni në rregullë.
Vendi ka pozicion shumë të mirë për villa.


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr A.Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim