LINA SHITET 68ARI AFER URES MAGJ.FR- SHKUP 56/16T

Shitet nga: 18 Nën 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shiten 68 ari tokë afër Urës në Magjistralen Ferizaj-Shkup,menjëher mbrapa Restaurant Europa.

Toka është e përshtatëshme për vendbanim dhe për biznes.Ka komplet infrastrukturë dhe dalje në rrugën e asfaltuarë
.
Ndahet edhe në parcela më të vogla.


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Driton Islami '' afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
email: lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim