LINA SHITET PARCELA 6ARI TRUALL GERLICE 55/16T

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, 19 Gsh 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet:Toka
Hapësirë:6 ari
Infrastruktura e kompletuar.
Pronari:Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë.
Parcela gjendet vetë 30 m larg rrugës kryesore.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa : Rr. Driton Islami ''afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elrkt; lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim