LINA SHITET TOKA 35ARI NDAHET NGA 5 ari 21/16T

Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, 19 Gsh 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet toka prej 35 ari e përshtatëshme për troje.Toka ka komplet infrastrukturën dhe është pronë e shqiptarit/

Po ashtu ka mundesi te ndahet edhe ne parcela ma te vogla.

Ndermjetsues i autorizuar : Agjensioni LINA
Adresa : Rr.Driton Islami ''afër ETC
tel 044/106-626
044/172-626
I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim