LINA SHITET TOKA 2.4HEKT MAGJISTRALJA FR-PR 57/16T

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Sot 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet: Toka
Hapësirë: 2 hektarë e 40 ari
Adresa: Magjistralja Ferizaj-Prishtinë, ana e djathtë (afër Delfin Petrol)
Përshkrimi: Toka është e kufizuar me magjistralen mbi 70 m dhe ka një pozicion jashtzakonisht të mirë ku mund të zhvillohen shumë lloje të biznesit.
Pronari :Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë.

çmimi:3500 euro/ari

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Driton Islami ''afër ETC
telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elkt;lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim