LINA SHITET TOKA 22.76ARI NE RR. E REQAKUT 47/16T

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet: Objekti me 22.76 ari tokë (e legalizuar zonë industriale)
Adresa: Rr e Reçakut
Lokacioni : Ngjiturë me Fabrikën e Vajit
Dimensionet e parcelës:47 m qasje në rrugë kryesore dhe 48.5 m mbrendia,po thuaj katrore.
Toka është shumë e përshtatëshme për biznese të ndryshme.
Infrastrukturë;Kompletë
Pronari; Shqiptarë
Dokumentacioni:Në rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr A.Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim