LINA SHITET TOKA 64.21ARI MAGJISTRALE FR-PR 67/16T

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Dje 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Magjistrale Ferizaj-Prishtinë
Sipërfaqe: 60000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Ferizaj
Shitet : Toka
Hapësirë: 64.21 ari
Adresa;Magjistralen Ferizaj-Prishtinë
Infrastrukturë; Kompletë
Pronar; Shqiptarë dhe dokumentacion në rregullë
Parcela është e përshtatëshme për veprimtari biznesi gjithashtu ka dhe infrastrukturë të kompletuarë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.Driton Islami ''afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim