LINA-Shiten 14 ari në Talinovcë 46/16T

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Sot 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Talinovcë
Sipërfaqe: 36 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt
Komuna: Ferizaj
Shitet:Toka
Hapësirë: 14 ari
Adresa;Talinovcë,rreth rrugës kryesore,e përshtatëshme për biznes dhe vendbanim.
Dokumentacioni : Në rregullë dhe pronë e shqiptarit

Parcela gjendet në pozicion shumë të mirë dhe .poasht ka komplet infrastrukturën.

Ndërmjetsues i autorizuar : Agjensioni LINA
Adresa: Rr,,A.Kaqiku" afër Rest,ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
Adress,elkt;lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim