LINA-Shiten 36ari Tokë në Talinovcë 49/16T

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' Dje 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Talinovc
Sipërfaqe: 36 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt
Komuna: Ferizaj
Shitet;Toka
Hapësirë:36 ari
Infrastruktura:e kompletuar
Pronari:Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë.
Prona gjendet 30 metra nga qasja ne rrugën kryesore

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr e Reqakut" afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim