LINA-Shiten 70 ari Talinovc të Muhagjerve 66/16T

Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR   1 800 EUR

Komuna: Ferizaj
Shiten 70 ari tokë në Talinovc të Muhagjerëve në një pozicion shumë të mirë i cili mundë të përdoret për pllace të ndërtimit të shtëpive.Toka ka komplet infrastrukturën e nevojshme dhe po ashtu dokumentacion nërregullë.Toka është pronë e shqiptarit.

Ndërmjetsues i autorizuar Agjensioni LINA
Adresa : Rr. Driton Islami ''afër ETC
tel:044/106-626 dhe 044/172-626

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim