LINA-Shitet Trualli 14ari( Ndahet parcela) 23/16T

Shitet nga: agjensioni ,,LINA,, Sot 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 1400 m2
Komuna: Ferizaj
Shiten 14 ari truall në rrugen e gremes i cili mundë të ndahet edhe më pakë,
Toka është pronë e shqiptarit dhe ka komplet infrastrukturën


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr A.Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim