LINA Toka 30ari Llugaxhi Rr Ferizaj Prish 61/16T

Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 09:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shiten 30 ari tokë afër Restaurant ULPI ,toka është pronë e shqiptarit dhe me dokumentacion në rregullë.


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr. e Reqakut ''afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim