Lloshkobare Truall per ndërtim 1 -2 Shtepi 25 Ari

Shitet nga: 06 Krr 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Adresa: Lloshkobare
Sipërfaqe: 2500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Ferizaj
Parcella gjendet ne Lloshkobare Shum e pershtatshme per ndertim me shikim shum te mir te rrafshit vetem 5 minuta nga Ferizaj me rrug shum te mir 200-300 m larg nga rruget kryesore.
Rryma dhe ujsjellsi jan te gatshme.
Bartjen mund të behet menjeher ( e kam Fleten Poseduse)
Qmimi Fiks (Nuk ka ndrrim ) 1300€ per Ari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim