Ringa (Shitet Toka ne Magj Ferizaj Prishtine)175/

Shitet nga: Ringa Sot 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Magj Ferizaj Prishtine
Komuna: Ferizaj
Shitet Toka ne Magjistralen Ferizaj Prishtine me 10 ari perball Ganiroshes ka dhe objektin ne toke me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim