SHITET PLLACI ME OBJEKT

Shitet nga: Sot 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
SHITET PLLACI ME OBJEKT NE MAGJISTRALEN FERIZAJ - PRISHTINE SAKTESISHT NE FSHATIN LLUGAXHI.
PLLACI KA 35 ARI ,NDERSA OBJEKTI POSEDON 200 METRA KATROR, GJERESIA E PLLACIT ESHTE 22 METRA, NDERSA GJATESIA PERAFERSISHT 200 METRA VEND IDEAL PER QDO LLOJ VEPRIMTARIE.
PER QDO INFORMAT THIRRNI NE NUMRIN E TELEFONIT 045-365-119 DHE 049-883-990

Viber dhe Whatsup : +38649883990
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim