SHITET URGJENT TRULLI 5.5 ari ne rr:Kadri Zeka

Shitet nga: Enis Ejupi 18 Gsh 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Rr.Kadri Zeka
Sipërfaqe: 1000 m2
Komuna: Ferizaj
Shitet toka ne Rr.Bjeshket e Nemuna -Kadri Zeka,hapesira e tokes eshte e pershtatshme per ndertim te shtepis pasi qe ka 30 metra thellesi dhe gjeresi 18.50 metra si hapesir e mire per banime, eshte lagje e qet banimi,ka gjithe infrastrukturen dhe dukomentacionin e rregullt ,rruga eshte 6 metra e gjere.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim