Shiten urgjent trojet ne Rr.Rexhep Bislimi

Shitet nga: Kreshnik 28 Nën 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shiten trojet e gatshme per banim ne rrugen Rexhep Bislimi, te ura e madhe. Trojet jane te parcelizuara dhe urbanizuara komplet me sistem te mbyllur ku kane sistemin e kamerave dhe sigurim 24h. Kane rrugen 5m te gjere, kanalizimin,ndriqimin,ujesjellesin,pjesen per rekreacion dhe sport, Gjithashtu sipas deshires se klienteve mund te ndertojme edhe shtepite ku kemi dhe bejme plane te shtepive. Mundesi te pageses edhe me keste. Shitja urgjent te nje pjese behet per arsye te investimeve ne troje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim