Shitet pllaci (parcela) prej 5.5 Ari

Shitet nga: Agim 23 Shk 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Ferizaj, Rruga e Shkupit (afer Ures)
Sipërfaqe: 550 m2
Komuna: Ferizaj
Shitet parcela prej 5.5 Ari (+8m) ne magjistralen Ferizaj-Shkup, 100m larg Ures se Madhe te Ferizajit.

Prona ka qasje me gjeresi prej 11m ne rugen magjistrale dhe poashtu ka dalje edhe ne rrugen nga ana e pasme e saj e cila lidhet me rrugen e Gjilanit.

Ka qasje te lehte ne kanalizim, ujesjelles, elektrikë dhe sherbime tjera komunale dhe eshte ideale per biznese te vogla dhe te mesme.

Eshte prone shqiptari dhe me dokumentacion te rregullt.

Cmimi do behet sipas marreveshjes me pronarin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim