Shitet pllaci (parcela) prej 5.5 Ari

Shitet nga: Agim 02 Dhj 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Ferizaj
Sipërfaqe: 558 m2
Komuna: Ferizaj
Shitet parcela prej 5.5 Ari (+8m) ne magjistralen Ferizaj-Shkup, 100m larg Ures se Madhe te Ferizajit.

Prona ka qasje me gjeresi prej 11m ne rugen magjistrale dhe poashtu ka dalje edhe ne rrugen nga ana e pasme e saj e cila lidhet me rrugen e Gjilanit.

Ka qasje te lehte ne kanalizim, ujesjelles, elektrikë dhe sherbime tjera komunale dhe eshte ideale per biznese te vogla dhe te mesme.

Eshte prone shqiptari dhe me dokumentacion te rregullt.

Cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim