TOK Sojev Ferizaj Gjilan Sojev

Shitet nga: Begu 24 Shk 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet parcella ne fsh.Sojev-Ferizaj perball pompes Nesi Petroll afer Restorant Natyral dhe kampit te Bechtel Enka 20.26 ari toke eshte rreth rruges e pershtatshme per ndertim te objektit apo cdo lloj veprimtarie. Toka ka dalje ne magjistralen Ferizaj-Gjilan.045610021


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim