Toka 30 ari afer RESTAURANT KRUJA

Shitet nga: Gentuar 07 Tet 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 350 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet toka prej 31.50 ari afer Restaurant Kruja ne Dardani me dokumentacion te rregullt perkthimi mund te behet menjeher toka gjindet afersisht 100m larg rruges kryesore dhe ka rrug te veten me gjersi 6m
Qmimi 2400€ per ari Faleminderit per mirekuptim
Viber +37744859419
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim