Toka Sojev

Shitet nga: Begu 12 Jan 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet parcella ne fsh.Sojev-Ferizaj perball pompes Nesi Petroll afer Restorant Natyral dhe kampit te Bechtel Enka 20.26 ari toke eshte rreth rruges e pershtatshme per ndertim te objektit apo cdo lloj veprimtarie. Toka ka dalje ne magjistralen Ferizaj-Gjilan.045610021#tag

TOK,A,S,D,F,G,H,J,K,,L,P,O,I,U,,Y,T,R,E,W,Q,Z,X,C,V,B,N,M,ORA,ORA DHE STOLI,BIZHUTERI,ARGJEND, SINGJIR,SINXHIR,UNAZA,RRETH,QAFORE,FOSSIL,DIESEL,POLICE,ESPRIT,AP,ROLEX,TISSOT, TELEFON,TELEFONA,MOBIL,MOBILA,IPHON,IPHONE,HTC,LG,SAMSUNG,SAMSUNG GALAXY, ERICSON,FOTOAPARAT,NIKON,CANON,OLYMPUS,TV,SAMSUNG,PANASONIC,PHILIPS,GRUNDIG VETURA,AUDI,BMW,FORD,OPEL,SEAT,SKODA,MERCEDES,VW,GOLF,POLO,PASSAT,TOURAN, TE TJERA,FESTINA NAVIFORCE,SPORT DHE REKREACION,ETJ,SONY,QANTA,KULET KULETA RRYP RRIP QANT QANTA KULETA JAGUAR.RRYPA.JAGUAR,CERTINA,SEIKO,SKAGEN, BMW,A,S,D,F,G,H,J,K,,L,P,O,I,U,,Y,T,R,E,W,Q,Z,X,C,V,B,N,M,ORA,ORA DHE STOLI,BIZHUTERI,ARGJEND, SINGJIR,SINXHIR,UNAZA,RRETH,QAFORE,FOSSIL,DIESEL,POLICE,ESPRIT,AP,ROLEX,TISSOT, TELEFON,TELEFONA,MOBIL,MOBILA,IPHON,IPHONE,HTC,LG,SAMSUNG,SAMSUNG GALAXY, SONY .HUBLOTERICSON,FOTOAPARAT,NIKON,CANON,OLYMPUS,TV,SAMSUNG,PANASONIC,PHILIPS ,GRUNDIG.NISSAN,TOYOTA,MITSUBISHI,JAGUAR,RADO,CERTINA,CALVIN KLEIN,BOSS,BULOVA CITIZEN,SEIKO,ROTARY,HUBLOT,VERSACE,ARMANI,DOLCE GABANA,ZENITH,ZODIAC VETURA,AUDI,BMW,FORD,OPEL,SEAT,SKODA,MERCEDES,VW,GOLF,POLO,PASSAT,TOURAN, TOUAREG,MAZDA,NISSAN,TOYOTA,RENAULT,CITROEN,PEUGEOT,MAKINA DHE MJETE TE GJITHA KATEGORIT,VESHJE MBATHJE DHE STOLIME,QELS,QELESA,ALARM,BOSCH,MAKITA,DEWALT TE TJERA,SPORT DHE REKREACION,ETJ,QELES,QELESA,ORE DHE STOLI,VARRSE,MBAJTSE KAMION MERCEDES,ATEGO,814,8-20,MAN,VOLVO,QANTA,KULET,KULETA,ESPRIT BANES,BANESA,TROJE,SHTEPI SHTEPIA,SHTEPIJA,MAKINA DHE MJETE,PAISJE SHTEPIAKE,PINGUIN,PIERRE CARDIN, KULET,KULETA,QANTA,SHPIA,SHTËPI,SHTËPIJA,SHTEPI,BANES,BANESA,SENDE PËR CHRONOGRAF KOLEKCIONIM,TË TJERA,BOSH,GARAZHA,BOSHI,PJES,AUTOKAMPINK,AUTOPJESE BOSCH,AKSESOR,TË GJITHA KATEGORIT,SHËRBIME,ZYRE,PAISJE PËR ZYRE,INVERTARË,INVERTAR KUZHINA,TAVOLIN,TAVOLINA,KOMOD,KOMODA, TRYEZ ,TRYEZA,PUNË,MAKINA DHE MJETE.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim