Token ne Ferizaj

Shitet nga: BURIM 29 Qer 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes token 2 hektar, e cila gjendet ne talinovcin e muhaxhereve, perball mullirit 200 metra larg rrugës kryesore
mundet te ndahet ne parcella minimum 10 ari dhe i pershtatem per shtepij , dokumentacion te rregullt.
Numri telefonit : 049226587
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim