Truall 8 ari ne Ferizaj sherret

Shitet nga: besim Dje 07:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: ferizaj - sherret
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Ferizaj
8 ari truall ne ferizaj - rr.arsim bega 8000 eu ari
ka , kanalizim, ujesjelles , rryme . rruge trualli gjindet te sherret
- dokumentacioni i rregullt - shum vend i mir per qdo informat na kontaktoni ne nr 044 654 153 besimi thellsia e kanalizimit asht 2.50 m ban edhe per podrum dhe garazh gypat 40 cm te gjer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim