Vali- parcela në rrugen Is Boletini Nr.T002

Shitet nga: Agjensioni i Patundeshmeris Vali 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Vali-Shitet parcela në rrugen Is Boletini Nr.T002
Porcela ka 3.30 Ari
Porcela ka dy rrug ne rrugen Is Boletini mbrapa xhamis tmadhe në Ferizaj si dhe te ELKOSI
Porcela ka tegjitha kushtet per ndertim si dhe ka pronar shqiptar dhe dokomentacjon i rregullt qmimi 15000 ero ari gjithsej 49500
Iautorizuar per shitjen e kesaj porcele A.Gj Vali-Ferizaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim