LINA-SHITET Toka 77ari në magj Fer-Pr 74/16T

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Sot 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Shiten; 77ari
Adresa; Magjistrale Ferizaj-Prishtinë
Dokumentacioni: Në rregullë
Toka gjendet në pozicion shumë të mirë dhe ka komplet infrastrukturën.


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elrkt; h_rizani@hotmail.com
https://www.facebook.com/AgjensioniLina


I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim