LINA-Shitet Toka 10ari Bibaj afër Xhamisë 36/16T

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet:Trualli
Hapësirë:10 ari
Lokacioni: Bibaj-afër Xhamisë
Pronar;Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë.
Toka ka infrastrukturën e kompletuarë.

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr A.Kaqiku" afër Rest.ORCHIDE
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim