LINA Toka 2.4 hektarë Magjs Ferizaj Pr.. 57/16T

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni ,,LINA,, Dje 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet: Toka
Hapësirë: 2 hektarë e 40 ari
Adresa: Magjistralja Ferizaj-Prishtinë, ana e djathtë (afër Delfin Petrol)
Përshkrimi: Toka është e kufizuar me magjistralen mbi 85 m dhe ka një pozicion jashtzakonisht të mirë ku mund të zhvillohen shumë lloje të biznesit.
Pronari : Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë
Mund të ndahet në dy parcela të barabarta.Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr Ahmet Kaqiku afër Rest.ORCHIDE
telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elkt;lina_banesa@hotmail.com

I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim