Toke

Shitet nga: nexhat 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR   1 300 EUR

Adresa: Livadhet e Sojeves
Sipërfaqe: 69 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Ferizaj
URGJENTISHT SHES 50 DERI 69 ARI TOKE NE LIVADHE TE SOJEVES.(MAGJISTRALJA FERIZAJ GJILAN)
TOKA ESHTE E PERSHTATSHE PER NDERTIM DHE BIZNESE.
KJO OFERTE VLEN DERI ME 01/11/2015
PER ME SHUME DETAJE NA KONTAKTONI NE NR, TEL. 045 40 55 56
VIBER +37744 367 479
QMIMI 1000 PER ARI , QMIMI I NEGUCUSHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim