Truall prej 5 ari ne Ferizaj rruga e nerodimes

Shitet nga: burim 01 Dhj 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
shiten 7 ari afer bifurkacioni ka kanalizim ujsjellc rrym dhe lidhet me dy rrug me rrug te nerodimes dhe me at te spitalit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim