JAPIM SHTEPI DHE BANESA ME QERA NE FERIZAJ

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Professional 03 Dhj 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
JAPIM SHTEPIJA EDHE BANESA ME QERA NE FERIZAJ, TE MOBILUARA NE QENDER DHE PERIFERI, ME QMIME NGA 150 EURO DERI NE 300 EURO, NA KONTAKTONI

ME RESPEKT
N.SH. "PROFESSIONAL"
Ferizaj - Rr. "Zahir Pajaziti" (Perball Kafiteris Villa Ciaso)
Kontakti:
+386 49 129 888 (Viber)
044 888 129
professional.n.sh@hotmail.com
Faleminderit per mirekuptimin tuaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim