Web faqe aktive me qmim shum te lire full akses

Shitet nga: Alban 26 Mar 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shes web faqen portalin aktive duke punuar e gatshme per te rinisur punen e re me mundesi te reklamimit dhe me mundesi per tu lidhur me google ads serveri ne france shum i mire per ata qe edhe mirren vesh ne te mundesi qe te ngarkoni video dhe foto pa kufi si dhe lajme pa kufi te gjitha te ndara ne sektoret e tyre arsyeja e shitjes eshte qe kam edhe web faqe te tjera e nuk mundem qe ne te gjitha te jeme aktiv webin mund ta shiqoni ketu www.lajminfo.com mos te harroj ta ceki webi eshte ne dy gjuhe shqipe dhe angleze pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim