Lokal me Qira ne Fush Kosove - Kodi 0512

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 27 Krr 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Adresa: Rr.Nena Tereze
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokal me Qira ne Fush Kosove - Kodi 0512

Lokacioni: Rr. Nena Tereze

Siperfaqe: 50 m2

Kati 2

Çmimi €150

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim