Lokal ne Fushe Kosove

Shitet nga: Artan 03 Mar 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
SHITET LOKALI 36M2 NE FUSHE KOSOVE AFER SHKOLLES MIHAJL GRAMENO APO NE LAGJEN 'TE MOLLA E KUQE'' , LOKALI KA WC DHE I PERSHTATSHEM PER TE GJITHA LLOJET E BIZNESIT SI DHE PER ZYRE OSE AVOAKTUR.

QMIMI SIPAS MARVESHJES.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim