Lokal prej 36m2 ne Fushe Kosove

Shitet nga: Artan 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
shitet lokali i pershtashem per te gjith llojet e biznesit si dhe per zyre , lokali ka edhe wc.
qmimi per meter katror 900 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim