Lokali 536m2 ne Fushekosove

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: HOLDING Dje 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Sipërfaqe: 536 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali 536m2 ne Fushekosove te shkolla Selman Riza
Lokali gjindet ne rrugen kryesore ose ne magjistralen Prishtin Peje

Qmimi 1100 euro per m2

PER TI KERKUAR BANESAT SHTEPIT TROJET TONA ME LEHT
NE KATRORIN "CFAR KERKON" SHTYPE : HOLDING


AGJENSIONI PER PATUNDESHMERIS "HOLDING"
agjensioniholding@gmail.com
mobil044595979
mobil044521055
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim