Lokali 575 m2 ne Fushekosove

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: HOLDING Dje 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR   1 100 EUR

Sipërfaqe: 575 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali 575 m2 ne katin 1-re ne Fushekosove te shkolla
Selman Riza
Lokali gjindet ne rrugen kryesore ose ne magjistralen Prishtine Peje
Qmimi 700 euro per m2

PER TI KERKUAR BANESAT SHTEPIT TROJET TONA ME LEHT
NE KATRORIN "CFAR KERKON" SHTYPE : HOLDING


AGJENSIONI PER PATUNDESHMERIS "HOLDING"
agjensioniholding@gmail.com
mobil044521055
mobil044595979
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim