Shitet - Lokal me qera ne Fushe Kosove

Shitet nga: Musli 06 Gsh 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 64.71 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shes ose jap me qera lokalin ne Fushë Kosovë,lokali gjendet afer Objektit 'Apolonia'

Qmimi sipas marrveshjes


Kontakti Viber & Whats app +4178 845 32 72
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim