Shitet

Shitet nga: Florim 23 Shk 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali me hapsire 103 metra katror e pershtatshme per te gjitha bizneset dhe me teras 25 m2 e shfrytzueshme ,gjithashtu para lokalit vend per parkim .

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim