Shitet ose Leshohet me Qira

Shitet nga: Florim 29 Maj 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali me hapsire 150 metra katror e pershtatshme per te gjitha bizneset dhe me teras 25 m2 ,gjithashtu para lokalit vend per parkim .

dardan1995@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim