Banes me qira te interexi 50m2

Shitet nga: agjnecioni lindi Sot 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Të tjera
lshoj banesen me qira te interexi ne katin e 5 ka ashenor esht e mobiluar me 1 dhom gjumi 1 sallon koridor banjo kuzhin banesa esht e lir banesa ka 50 m2 jap dhe per afat te shkurt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim