LOKAL 500M2 N.TEREZE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Prona PLUS Dje 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Hapësirat : Të tjera
LOKAL SHITJE 500M2 N.TEREZE 1500€/M2

LOKACIONI: SOFALI.
SIPERFAQJA E OBJEKTIT: 500M2
ÇMIMI: 750,000€.
VEREJTJE: ÇMIMI NE RAST NDARJEJE 2000€/M2

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim