Kanarinat

Shitet nga: Kiki 25 Mar 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shitet kanarina mashkull.
I ka 1 vjet dhe kendon shume mire.
Eshte i mesuar me njerez.

mundeni me pa ketu ne video
https://carousel.dropbox.com/photos/cc/1PoJuBsGhR04AZr

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim