Peshore Elektronike për Kafshe. IS&KAM Sh.p.k

Shitet nga: 09 Nën 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Bejm Shitjen e te gjitha llojeve te peshoreve për kafsh.

Vretje Te gjitha Peshoret jan Prodhime te reja te pa perdorura dhe janë me Garancion 12 Muaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim