MAQINA PER DYER DHE DRITARE PVC&ALUMIN

Shitet nga: Qlirim Bullatovci 23 Mar 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale

Shesim Maqin Per Prodhimin e Dyer dhe Dritare Pvc dhe Alumini, Maqina te Perdorta Prodhues Gjerman, Elumatec, Urban, Rotox, etj.
1. Sharre per Llajsne Elumatec
2. Freze Automatike per Dorza Dritarev Rotox
3. Freze per Ventilim te Ujit 3 motorra

kontakt vibere
+377 44 120 110
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim