Makina per paketimin e sheqerit

Shitet nga: Paketim 19 Shk 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Makina per paketimin e sheqerit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim