Makina shtyp te letres per paketimin e sheqerit

Shitet nga: Shtyp 23 Qer 02:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Makina shtyp te letres per paketimin e sheqerit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim